DEN HAAG - In de nacht van zondag 31 mei op maandag 1 juni vond er op de Kalvermarkt in Den Haag een steekincident plaats waarbij drie personen gewond raakten. Er is één verdachte aangehouden en er wordt nog gezocht naar andere betrokkenen.

Omstreeks 01.00 uur kwam bij de politie de melding binnen van een steekincident aan de Kalvermarkt. Er was een vechtpartij ontstaan tussen twee groepen mannen van rond de 20 jaar. Daarbij werden drie personen met een mes gestoken. Een van hen werd vlak daarna op de Rijnstraat gevonden.

Aanhouding

De politie heeft één verdachte aangehouden. Er wordt op dit moment onderzoek gedaan naar zijn betrokkenheid. Ook is de politie nog op zoek naar andere betrokken personen.

Getuige geweest?

Bent u getuige geweest van dit incident? Heeft u mogelijk camerabeelden, bijvoorbeeld van een dashcam of deurbel, of heeft u andere informatie die ons kan helpen deze zaak op te lossen? Meld het dan bij ons.