DEN HAAG - Op zondag 7 september 2025 organiseert de Nootdorpse IJsclub weer een wandelevent. Hoewel normaliter alle wegen naar Rome leiden beginnen en eindigen ze dit keer bij de Nootdorpse IJsclub. Je kunt deze keer alle kanten op. Onder de noemer ‘De Keuze is Reuze’ valt er heel wat te kiezen. De wandelingen zijn uitgezet in en om Nootdorp.

Starttijden en vertrek

Alle wandelingen starten vanuit het clubgebouw van de Nootdorpse IJsclub, Oudeweg 74 in Nootdorp.

Er kan op verschillende tijden worden gestart:

• 20 plus tussen 08:30 en 09:00 uur

• 6 en 12 km tussen 09:30 en 12:00 uur

Voor leden van de IJsclub/Dobbelopers is deelname, op vertoon van de lidmaatschapskaart, gratis. Niet-leden betalen 4 euro, te voldoen ter plekke op de dag zelf. Wil je met een groep van 10 personen of meer komen wandelen? Neem dan vooraf contact op met de organisatie via wandelen@nootdorpseijsclub.nl

De wandelingen

Wandelaars kunnen kiezen uit de ruim 20 wandelingen die de afgelopen drie jaar zijn gemaakt. De afstanden variëren van 6 –22 km. De meeste routes voeren door de natuurgebieden rondom Nootdorp. Bijvoorbeeld door het Natuur- en Recreatieschap Dobbeplas, De Balij, het Westerpark, De Groenzoom en Driemanspolder. Maar wat je ook kiest; er is geen foute keuze. Als het je blij maakt is het de juiste beslissing.

Wandelen bij de Dobbelopers

Als onderdeel van de Nootdorpse IJsclub zijn de Dobbelopers inmiddels een begrip in Nootdorp en omgeving. Naast hardlopen kan er nu elke dinsdag- en donderdagavond ook gewandeld worden. Meestal een kleine 7 km. Beide avonden wordt er om 19.30 uur vanuit het clubgebouw aan de Oudeweg tegelijk met de hardlopers gestart. Deze avonden wordt er tussen de 5 en 8 km gewandeld. Zowel de hardlopers als de wandelaars zijn rond 21.00 uur weer terug bij het clubgebouw.

Op woensdagochtend wordt er ook gewandeld. Wie 8 tot 12 km in de benen heeft is van harte welkom. De wandelaars vertrekken om 9.30 uur vanaf het clubgebouw en drinken na afloop meestal koffie met elkaar.

Vrijblijvend een keertje mee wandelen? Je bent van harte welkom.