Florence en de gemeente Rijswijk zetten hiermee een grote stap naar toekomstbestendige ouderen- en revalidatiezorg in de regio. Wethouder Bentvelzen: “Het is ontzettend belangrijk om een plek te hebben waar je niet alleen verzorgd wordt, maar waar je je ook thuis voelt. Met Hofwijck en Westhoff hebben we in Rijswijk zo’n plek. Midden in het groen. Een plek waar mensen kunnen blijven wonen, ook als hun zorgvraag verandert.”
Huiselijke woonzorglocatie Hofwijck
Hofwijck wordt een eigentijdse, gastvrije en sfeervolle woonzorglocatie. Met 108 zorgstudio’s biedt Hofwijck straks een thuis aan ouderen met een intensieve zorgvraag, zoals dementie. Bewoners wonen er in een huiselijke en groene omgeving.
“Met Hofwijck creëren we een plek waar persoonlijke aandacht, comfort en zorg samenkomen. We vinden het belangrijk dat bewoners hier kunnen leven op een manier die aansluit bij wat voor hen van betekenis is”, aldus Ellen Maat.
Renovatie revalidatiecentrum Westhoff
Grenzend aan Hofwijck ligt revalidatiecentrum Westhoff, dat gelijktijdig een beperkte renovatie ondergaat. De centrale ruimtes op de begane grond worden vernieuwd, met aandacht voor duurzaamheid en een prettige omgeving voor herstel en revalidatie.
Met de realisatie van het vernieuwde Hofwijck en Westhoff onderstreept Florence haar visie op ouderenzorg: dichtbij, passend en in verbinding met de wijk. Een plek waar ouderen kunnen blijven wonen, ook wanneer hun zorgvraag verandert.
Intensieve samenwerking
De ontwikkeling van dit project is het resultaat van intensieve samenwerking tussen Florence, de gemeente Rijswijk, Lengkeek Architecten en Ingenieurs, Middelwateringbouw, Steegman Elektrotechniek en Brandsen Installatietechniek.
Over Florence
Bij Florence zetten we ons iedere dag in voor ouderen in de regio Haaglanden. Dit doen we samen met ruim 3.500 medewerkers en 1.000 vrijwilligers. Zo zorgen we ervoor dat onze cliënten het leven kunnen leiden dat ze lief is.
We bieden hulp thuis, activiteiten in de wijk, zorg of verpleging thuis, in een verpleeghuis of tijdelijk in een revalidatiecentrum. Van Den Haag tot Leidschendam-Voorburg, van Rijswijk tot Wassenaar.

5.3 ℃
































