DEN HAAG - Dinsdag 28 oktober ging de Albert Heijn die in de Theresiastraat vlak bij de Emmastraat zit weer open. De winkel is flink verbouwd en biedt nu een groter assortiment. Zo vind je op het versplein onder andere meer verspakketten en maaltijden. Ook zijn de assortimenten van vega(n), biologisch en sushi uitgebreid. "Klanten vinden het fijn dat ze weer bij ons boodschappen kunnen doen", zegt supermarktmanager Tayip Savas. "We krijgen nog steeds veel complimenten en daar zijn we blij mee!"
Voorraad naar voedselbank
De verse producten en diepvries die voor de verbouwing niet waren verkocht, werden uiteraard niet weggegooid. De Albert Heijn gaf alles aan Voedselbank Den Haag. Hun bestelbus zat tot de nok toe gevuld met onder andere vlees, diepvriesproducten en verse groenten. "Het voelt goed om op deze wijze de Voedselbank extra te kunnen helpen", aldus de supermarktmanager.
Albert Heijn aan de Theresiastraat 77 in Den Haag is open op maandag tot en met zaterdag van 8:00 tot 22:00 uur, zondag van 9:00 tot 22:00 uur.

8.6 ℃





















