DEN HAAG - In het Paasweekend van Goede Vrijdag 3 april tot en met Paasmaandag 6 april 2026 is de traditionele Paas editie van de Home Made Market weer te vinden op een schitterende Lange Vijverberg en Voorhout in Den Haag.
Duizenden bezoekers kunnen vier dagen kennis maken met de leukste, lekkerste, nieuwste en mooiste paasmarkt artikelen. Super originele huisgemaakte decoratie, sieraden, kunst, curiosa, vintage, vinyl en natuurlijk, met liefde bereid, veel lekkers. Voor De Posthoorn is een antiek-boeken-curiosa-kunstmarkt. Op Goede Vrijdag en Paasmaandag zijn mijn mooie Schoolplaten en Landkaarten nabij De Posthoorn te bewonderen. Kom op deze Home Made Paas Market zeker een kijkje nemen. De toegang is gratis.
Info: Raminta, Marc, Freshmarkets, Tel. 070 3384400 Email info@freshmarkets.nl Site www.homemademarket.co.nl en http://www.FreshMarkets.nl

9.2 ℃




































